Osmanağa Mahallesi, Çuhadarağa Sk. 15 A, 34714 Kadıköy/İstanbul
0553 737 81 38

Kadıköy Spor Salonu, Usa Team | Umut Süleyman Altınpa

Kadıköy Spor Salonu, Usa Team | Umut Süleyman Altınpa

Kadıköy’de güvenilir ve gerçekten profesyonel bir spor salonu mu arıyorsunuz ? O zaman tam adresine geldiniz. Sizler için İstanbul’da kadıköy spor salonlarını araştırdık ve en iyisini sizler için burada paylaşacağız.

Eminim şu an hepiniz tahmin ettiniz bile hangi spor salonu olduğunu. Evet tahmin ettiğiniz gibi USA TEAM FİTNESS FİGHT CLUB

kuruculuğunu Umut Süleyman Altınpa’nın üstlendiği USA TEAM Kadıköy’de profesyonel olarak yapılmış bir spor salonudur. içerisinde istediğiniz tüm imkanları sunuyor sizlere.

Dilerseniz uzaktan eğitim, dilerseniz spor salonunda bire bir eğitim alabiliyorsunuz. USA TEAM spor salonu dışında İSTANBUL İÇİ SUPPLEMENT veya TÜRKİYE GENELİ SUPPLEMENT satışı da yapıyor. Gerçekten alanında başarılı olan USA TEAM  çok yakında ikinci şubesiyle de bizlere hizmet verecek…

Protein Tozu veya çeşitli SUPPLEMENT ihtiyacı olan arkadaşlarımız  SUPPLEMENT SATIN AL linkinden hemen sipariş verebilir.

Spor salonuna yazılmayı ve sürekli olarak spor salonuna gitmek isteyen ve ÇOK UYGUN FİYATA SPOR SALONU arayan arkadaşlar da İLETİŞİMsayfasından USA TEAM ile görüşüp kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

“Yok ben Spor Salonuna gitmek istemiyorum.”

Peki, o zaman sizler de ANTRENMAN PROGRAMLARI ve BESLENME PROGRAMLARINI inceleyebilirsiniz.

Haydi o zaman USA TEAM’i  bir gezelim :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir